Mój stary to fanatyk World of Tanks


Mój stary to fanatyk World of Tanks. Komputer 24/7 okupowany, nie ma kurwa jak grać w LoLa czy innego CS-a. Bo "Tanki życiem" albo "czołgi się same nie powbijają" .
Ale zacznijmy od początku. Rok ok. 2010, stary po 30-tym levelu. Znajomy powiedzmy że ma na imię Marian, pokazuje staremu tanki [dzieki kurwo]. Moje urodziny. Stary jako prezent daje mi grać w tanki [super prezent]. Nie ma jak oglądać TV, bo stary podłącza komputer do telewizora i kurwa każe paczeć jak gra. Kilka miesięcy później, święta. Stary nie kupuje prezentów bo oszczędzał wypłaty na konto premium. Wydał 69% na konto premium a reszte na przekąski, zestaw gejmera itp. Kilka leveli później, dalej gra... Babcia spada z rowerka i kurwa na pogrzeb nie idzie bo "przegapi event świąteczny" [ona spadła w grudniu]. Idzie nazajutrz do roboty. Wygrywa konto premium na 24 godziny i gra całą noc, i nie dostaje wypłaty. Potem się wkurwił i rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu szefa na forach internetowych. Oto kilka postów na forum:
Czolgista2137: Mój szef Arek Nowak to kurwa i skąpiec który nikomu nie płaci.
Czolgista77: Arek Nowak z Januszexu to kurwa co rucha moją matkę.
A na czacie wyzywał jego syna:
Progracz69: KarlWadowitz2137 to skurwysyn i syn zjeba co nikomu nie płaci.
Nie nauczyliśmy starego TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i musiał zapłacić 2500 złotych Januszexowi. Jak to płacił to przez tydzień w domu nie dało się żyć. Myślał ile za to kupiłby kont premium (duużo), wkurwiał się i lazł grać.
Po nieudanym starciu internetowym starego zwolnili. Ale stary zaczął streamować na Twitchu ale potem go zbanowali bo powiedział "murzyn" i zaczął strimować na fejsie. Ma już ponad 32 tys. znajomych których nazywa fanami. Raz tam się na powiedział "zaraz się poruchamy" i był na wizji to potem miał dramę z shoterem KWadowitz (synem Pana Areczka) który nagrał "TANKISTA77 ZARAZ IDZIE SIĘ RUCHAĆ - shot live 21.9.2013". Stary zabronił mu robić shotów. Ale potem SuperGuy69 powiedział mu żeby się zamknął i dawał ludziom robić swoje. Potem kurwa ci dwaj byli hejtowani. Stary zyskał 132 obsów a stracił 121. (Miał od tej pory 420). Byłem takim debilem że mu pokazałem World of Tanks Blitz. Bo myślałem że będę mógł częściej grać na kompie, pobrałem mu też program do nagrywania ekranu, ale teraz nie gra fakt, ale mamy wysokie rachunki za prąd bo stary se ładuje telefon 24/7. Stara (powiedzmy Grażyna) nie wytrzymywała. Stary się śpieszył tam załatwić sprawy i se chciał poekspić czołgi przed wyjściem. I chciał żeby stara mu kupiła sałatę i powiedziała żeby sam se kupił no i tak się wkurwił że przy tym 2137 Leopoldów to pikuś, wyjebał przez balkon terarium z żółwiem. [wcześniej mieliśmy kanarka, papugę i kota których nie wyjebał, żeby nie było że on miał jakieś 69 lat. Był kilka tygodni]
Tak mnie tym wkurwił że na Fejsie zrobiłem se multikonto i go trolowałem, pisząc "ruchasz matki żółwi". Stary tak się wkurwiał że mnie wyzywał i wpakował się w dramę z innym szoterem. I potem. Ziemia lvl 2017. Stara bierze rozwód, stary jedzie do włoch "bo tam premium jest tańsze". Taki z niego debil że nie wie że jedno euro to ok. 4 złote!
EPILOG:
Ziemia lvl 2022, stary dalej gra ale trochę mniej. Znalazł se drugą żonę. Gadam z nim czasami. Dalej robi jako strimer zarabia 90 euro miesięcznie czyli jakieś 418,62 złotych.
Kurwa napierdala w te czołgi. Jego budżet to jakieś 13000 złotych. I tak kurwa jest bogaty że też strimuję
Koteł - Liczba obs. 782
Czasem do nas przyjeżdża. Dalej prześladuje Januszex a Januszex jego.
Grupa prawda o Tankiście77.
Lech Kolejarz - Te grupę założyli jacyś idioci znam Tankistę od dawna i to porządny chłop. Zazdrościcie mu willi we włoszech i sukcesu w necie.
Arkadiusz Nowak - Andrzej, wiem że to twoje multikonto.
Karol Wadowiec - Cicho, nie płacący cwelu. Wkurwiasz się bo on mówi o tobie prawdę.
Arkadiusz Nowak - Cicho andrzej. Nie przeklinaj. Mam twoje 2500. Teraz to bez wartości ale to dowód prawdy.
Potem robili słowne napierdalanki Januszex vs Andrzej, jego multikonta oraz jego fani.
I tak dalej. Dalej jest chujowo ale lepiej niż kilka lat temu.
KONIEC
Autor: Febex2137

Komentarze