Jaś Kapela nie istnieje

0
154
Ewald

Jaś Kapela nie istnieje. To znaczy istnieje, ale nie jest człowiekiem. Wizerunek Jasia Kapeli został wygenerowany przez sieć neuronową na podstawie analizy kilkunastu tysięcy twarzy przeciętnego lewaka. Reprezentuje coś w rodzaju super-lewaka. Jego imię i nazwisko jest mrugnięciem okiem w stronę obserwatorów, mówi nam: patrzcie hehe JAŚ KAPELA, JAŚ. KAPELA. Liczba mnoga od Janko Muzykanta.
Powiecie może, że przecież pisze w KryPie albo widać go w u Stana. Ale czy na pewno? Wszystkie jego wypowiedzi są kompilacją losowych zlepków programu Partii Socjalistycznej i Partii Razem. Ten twór nie wyraził nigdy żadnej oryginalnej myśli, która nie byłaby już w pewien sposób przeżutym materiałem propagandowym swojej partii. Stawiam dolary przeciw kasztanom, że mamy tutaj do czynienia z chińskim pokojem - "Jaś" posługuje się pustomową partyjną (która już sama w sobie jest pozbawiona przekazu, przy nadmiernej formie) ale sam nie rozumie tego co mówi. Wizerunek na YT? A co to za problem go wygenerować albo wstawić potem?
A może ktoś go widział na żywo? Ja nie. Nie znam też nikogo kto widziałby Jasia Kapelę na żywo. Dlaczego? Bo on po prostu nie istnieje.
Nad istnieniem Jasia Kapeli panuje w Polsce zmowa milczenia. Dlaczego politycy prawicy nie protestują przed wykorzystywaniem złośliwego SPI (Sztuczna Pato Inteligencja) w polityce? Bo to wygodne mieć takiego (dosłownie!) chochoła do bicia. Istnienie SPI o nazwie JaśKapela.exe jest na rękę Korwinowi, Budce i Kaczyńskiemu.
Żądam natychmiastowego przedstawienia dowodów na istnienie Jasia Kapeli.

Komentarze