Tusk wraca do Polski

0
149
Ewald

I Tusk wraca do Polski i tak patrzy na to wszystko i myśli, ale się porobiło kurcze, będę musiał zaczynać od absolutnego początku. Najpierw wyświetla mu się, że Budkę okradł kieszonkowiec, więc korzysta z oprtunity i łapie złodzieja, na co Budka klepie go po plecach i mówi: Dobrze się spisałeś młodzieńcze, wróżę ci świetlaną przyszłość w Platformie. I cyk, cyk, cyk, Tusk skacze z 1 levelu od razu na 9. I dalej Budka mówi: zbierz dla mnie 9 skór wilków, co były premier czyni i cyk, cyk, cyk skacze na 12 level i otwierają mu się nowe perki.
Ale co się dzieje?! Okazuje się, że w Platformie jest niezadowolenie z rządów Budki. Co zrobi Tusk? Czy stanie po stronie buntowników czy wybierze opcję bezpieczniejszą? Tusk negocjuje z jedną stroną i drugą, Budka sam widzi, że były premier lepiej się nadaje na bossa Platformy, więc ze łzami w oczach mówi: Ciężko mi to przyznać młodzieńcze, ale przewyższasz mnie w zdolnościach przywódczych, musisz wyzwać mnie na pojedynek na krysnoże.
Tusk się nie zgadza na pojedynek daje przemowę o jedności i o tym, że jeśli chcemy zakończyć waśnie w Polsce, to musimy najpierw zakończyć te Platformie i na opozycji, dostaje brawa i cyk, cyk, cyk, skacze na 20 level i otwiera mu się okno zarządzania frakcją. Udaje mu się zebrać nowych rekrutów i organizuje ich wokół Tour de Konstytucja i jednoczy opozycję. 25 level.
Na ekranie widać potężne zgromadzone siły, wybitni prawnicy triumfalnie podnoszą swoje egzemplarze konstytucji, działacze społeczni niosą sztandary NGOsów, na flankach szybkie oddziały motocyklistów, przedsiębiorcy w wypasionych samochodach w leasingu, niedługo zacznie się ostateczne starcie.
Dołącz. Czy uda Tobie się zostać boss Platforma, czy potrafisz zarządzanie frakcji? Zainstaluj
Użytkownik2136 Ocena: ⅗
Gra nawet fajna, ma niezłą grafikę i wciągająca, niestety mikropłatności już na początkowych etapach utrudniają awans, a na późniejszych staje się on niemal niemożliwy.

Komentarze